مقالات کاربردی

نحوه نصب شیر روشویی توکار + فیلم آموزش نصب شیر روشویی توکار

نصب شیر روشویی توکار

اگر می خواهید نسبت به نصب شیر روشویی توکار اقدام کرده و به این ترتیب وضعیت شیرآلات سرویس بهداشتی منزل یا محل کار خود را تحول اساسی بخشید، کافی است که مراحل انجام آن را با دقت و به درستی انجام داده و در هر مرحله از محکم کاری و عدم بروز نشتی و سایر مشکلات اطمینان حاصل کنید.

نحوه نصب شیر روشویی توکار چگونه است ؟ اگر چه سپردن این کار به دست افراد متخصص در حوزه نصب شیرآلات به مراتب بهتر خواهد بود، اما با مشاهده فیلم آموزش نصب شیر روشویی زیر از سوی گروه گلزارهوم، می توانید نسبت به مراحل انجام آن اقدام کنید. توصیه می کنیم پیش از شروع به انجام مراحل نصب، چندین بار ویدیو را با دقت مشاهده کرده و ابزار و وسایل لازم برای اجرای کار را آماده نگه دارید. به این ترتیب می توانید مراحل کار را با دقت بیشتری پیش برده و از انجام صحیح آن اطمینان حاصل کنید. در مقاله ای دیگر راهنمای خرید روشویی را بیان کرده ایم.

  حل مشکل گرفتگی توالت فرنگی و سینک روشویی

راهنمای نصب شیر روشویی توکار

در فیلم آموزش نصب شیر روشویی زیر مراحل نصب را به شکل گام به گام مشاهده می کنید. لازم به ذکر است که این ویدیو به صورت اختصاصی از گلزارهوم تهیه شده و مراحل انجام کار به وسیله متخصص این حوزه در حال اجرا می باشد. اگر چه به نظر می رسد که مراحل نصب آن قدرها سخت و پیچیده نیست و هر کسی قادر به انجام آن خواهد بود، با این همه توصیه می کنیم که برای نصب شیرالات از متخصصان این حوزه کمک گرفته و کمتر به فکر انجام شخصی آن باشید. برای آشنایی با انواع روشویی ، مقاله مرتبط را مطالعه کنید.

انتخاب بهترین شیر روشویی توکار

برای انتخاب بهترین شیر روشویی توکار می توانید به فروشگاه گلزارهوم مراجعه کرده و از میان مدل های متنوع شیرآلات، بهترین شیر روشویی توکار را خریداری کنید. چیزی که در این جا به شما فرصت می دهد تا انتخابی ایده آل و بدون نقص داشته باشید، تنوع مدل ها و نمونه های شیرآلات است که باعث می شود بتوانید بهترین خرید را داشته و شیر روشویی توکار مناسب سرویس بهداشتی منزل یا محل کار خود را انتخاب کنید.
در زیر می توانید چندین نمونه از شیرهای روشویی توکار را مشاهده کرده و مدل های برتر را دنبال کنید:

شیر روشویی توکار نوبیلی مدل ABC

شیر روشویی توکار نوبیلی مدل ABC از بهترین شیرآلات توکار به حساب آمده و با استفاده از آن می توان به شکلی قابل توجه وضعیت سرویس بهداشتی را تغییر داده و آن را بهینه ساخت. این شیر دارای یک مغزی، پلاک، هندل و آبریز است. لازم به ذکر است که نصب این نوع شیرآلات نسبت به سایر شیرهای توکار سخت تر خواهد بود، زیرا تراز بودن و صاف بودن آبریز پس از اتمام کار اهمیت بسیار زیادی دارد.

این شیر توکار به کمترین اندازه لکه دار شده و دارای فرآیند شستشوی بسیار ساده و زیبایی همیشگی است. به این شکل شما با یک تمیزکاری ساده، دوباره همان جلوه را از شیر روشویی توکار نوبیلی مدل ABC به دست خواهید آورد.

ساختار دایره ای این شیر عالی به نظر می رسد و می توان آن را گزینه ای مناسب برای سرویس های کوچک که فضایی جمع و جور دارند، دانست. به این شکل می توانید کاربری عالی از این شیر مدل ABC دریافت کرده و از طول عمر و عملکرد صحیح آن نیز اطمینان خاطر داشته باشید. برای خرید این شیر روشویی می توانید به فروشگاه گلزار هوم مراجعه کرده و ضمن مقایسه هوشمند آن با مدل های دیگر، بهترین مدل شیر روشویی را انتخاب کنید.

نصب شیر روشویی توکار

شیر روشویی توکار نوبیلی مدل ACQUERELLI

شیر روشویی توکار نوبیلی مدل Acquerelli یکی از لوکس ترین و جذاب ترین شیرآلات توکار است که دارای فرآیند نظافت عالی بوده و فضای کمتری را به خود اختصاص می دهد. این شیر روشویی توکار، کاربردی بسیار ساده داشته و مدل قرارگیری آن به شکلی است که حین باز کردن مجرای آب، کمترین تماس آب با بدنه شیر وجود داشته و از لک شدن و جرم گرفتن شیر بر اثر سختی آب، جلوگیری موثری به عمل می آید. این شیر تقریبا مشابه نمونه قبلی است، با این تفاوت که پنل پشتی آن می تواند ساختار به مراتب زیباتر و شکیل تری به شیر توکار نوبیلی بدهد.

  دلایل گرفتگی راه آب ظرفشویی و روشویی سرویس بهداشتی

اگر به دنبال خرید یک شیر روشویی شیک و در عین حال ساده و امروزی هستید، این مدل می تواند برای شما یک گزینه عالی باشد. نظرات مشتریان و تجربیات استفاده از محصولات برند نوبیلی حاکی از آن است که سرویس های شیرآلات این برند دارای عمر مفید عالی بوده و می توان از آن ها برای تغییر سرویس شیرآلات با اطمینان خاطر استفاده کرد.

فیلم آموزش نصب شیر روشویی

شیر روشویی توکار نوبیلی مدل BLUES با آبریز خمیده

شیر روشویی توکار نوبیلی مدل BLUES با آبریز خمیده، طراحی بسیار زیبا و خاصی داشته و برای آن دسته از افرادی که مایل به ایجاد یک تغییر و تحول اساسی در سرویس بهداشتی منزل خود هستند، گزینه ای عالی محسوب می شود. این شیر روشویی توکار، دارای مغزی، پلاک، هندل و آبریز است. همین طور لازم به ذکر است که مزیت استفاده از شیرآلات توکار لک پذیری کمتر، شستشوی آسانتر، اشغال فضای کمتر و زیبایی سرویس بهداشتی خواهد بود. روشویی توکار BLUES با آبریز خمیده، یکی از مدل های مینیمال و زیبای شیرآلات نوبیلی به حساب می آید.

فرم شیر خمیده این مدل کمی متفاوت به چشم می آید و برای آن دسته از افرادی که ترجیح می دهند شیر سرویس بهداشتی انتخابی آن ها، از مدل های همیشگی تمایز داشته و جلوه ای خاص به همراه داشته باشد، گزینه ای مناسب خواهد بود.

این شیر نیز همان روکش براق و کرومی را داشته و می توان این نوید را داد که این روکش کیفیت و جلای خود را حفظ کرده و مشکلی از بابت براقی آن در طول زمان وجود ندارد. البته بدیهی است که در صورت تماس و ماندگاری آب روی بدنه شیر، شاهد کدر شدن موقتی آن خواهیم بود که با استفاده از پاک کننده های غیراسیدی و شستشوی مناسب، می توان دوباره به سرعت جلا و جلوه اولیه روکش کرومی شیر را به دست آورد.

نصب شیر روشویی توکار نوبیلی مدل BLUES با آبریز خمیده

  راهنمای نصب روشویی کابینتی

کلام آخر

شما چه تجربه ای در خصوص خرید شیر روشویی سرویس بهداشتی دارید و معمولا برای خرید سرویس شیرآلات یا یک شیر تک، به چه مواردی توجه می کنید؟ نظرات و تجربیات خود در این زمینه را با ما و دیگر کاربران وبلاگ گلزار هوم در میان بگذارید. همین طور توصیه می کنیم که این مطلب را با دوستان و آشنایان خود به اشتراک گذاشته و نظر آن ها را نیز در این زمینه جویا شوید. راهنمای خرید روشویی کابینتی را بخوانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *