معرفی پروژه‌های گلزار هوم

بازرگانی گلزار، به عنوان واردکننده شیرآلات ساختمانی بوده و با ۲۵ سال پیشینه در این زمینه، به محبوبیت بالایی بین مشتریان خود دست یافته است. امروزه افراد زیادی با فعالیت‌های ما آشنا بوده و در صدد بهره‌مندی از خدمات ما هستند.

کیفیت بالای برندهایی که ما با آنها همکاری می‌کنیم، همچنین، دقت و تمرکز مناسب و ارائه خدمات خوب در زمینه نصب و اتصال شیرآلات، موجب شده تا بازرگانی گلزار، مفتخر به همکاری با پروژه‌های مختلفی باشد.  همانطور که می‌دانید، مشتریان یک شرکت، معرف کیفیت و اهمیت آن شرکت هستند. به همین منظور در این صفحه به معرفی مشتریانی پرداخته‌ایم که ما را برای پروژه ساختمانی خود برگزیده‌اند.

همکاری مؤثر

در این ماژول، ما به معرفی همه پروژه‌هایی پرداخته‌ایم که تجهیز شیرآلات و وسایل ساختمانی آنها توسط شرکت گلزار انجام شده است. وجود این بخش، نشان‌دهنده اطمینان گسترده مشتریان از طیف‌های مختلف به محصولات و خدمات بازرگانی گلزار است.

در این ماژول تمام پروژه‌های ساختمانی با ارائه نام کارفرما، منطقه قرارگیری، تعداد واحدهای ساختمان، نام آرشیتکت و برند مورداستفاده، خدمت شما معرفی شده‌اند. در این صفحه می‌توانید بین پروژه‌ها جست‌وجو کرده و از صحت اطلاعات وارده مطمئن شوید. در ادامه چند مورد از این پروژه‌ها را با هم خواهیم دید:

مجتمع‌های مسکونی

یکی از عمده استفاده محصولات و خدمات بازرگانی گلزار، در خانه‌ها و مجتمع‌های مسکونی است. تنوع بالا و کالاهای لاکچری و فوق لوکس وارد شده توسط برند گلزار، بسیار مورد توجه کارفرمایان و طراحان داخلی پروژه‌های لوکس هستند.

یکی از پروژه‌های تجهیز شده توسط محصولات بازرگانی گلزار، مجتمع مسکونی ارغوان است. این مجتمع، ۵۴ واحد داشته و در منطقه کامرانیه قرار دارد. برند مورد استفاده در واحدهای این مجتمع، شیرآلات بهداشتی الپس و ویسن تین بوده است. کارفرمای این پروژه جناب آقای مهندس سیدانی هستند. آرشیتکت مجموعه نیز، گروه مهندسین ارغوان است.

ویلاهای لاکچری

ویلاهای داخل و بیرون شهر نیز از مواردی هستند که از خدمات شرکت گلزار استقبال می‌کنند. تنوع برندهای تولیدی و محصولات گوناگون ساختمانی ارائه شده توسط هریک، که در داخل ایران توسط بازرگانی گلزار به دست مشتریان می‌رسند، از عمده دلایل استفاده از محصولات این بازرگانی هستند.

پروژه یک ویلای دوبلکس در لواسان که ۹ سرویس دارد، از دیگر خدمات بازرگانی گلزار است. این ویلا در منطقه لواسان واقع شده و در تجهیز آن از محصولات برند ویسن تین استفاده شده است. جناب آقای امیرعلی زند نیز، آرشیتکت این مجموعه هستند.

هتل‌ها

یکی از موفق‌ترین پروژه‌هایی که از محصولات بازرگانی گلزار بهره می‌برند، هتل‌ها هستند. کیفیت بالای کالاها به علاوه قیمت مناسب، سبب شده محصولات بازرگانی گلزار، انتخاب مناسبی برای خرید تعداد بالا در هتل‌ها باشند. از طرفی، میزان استفاده محصولات در هتل‌ها بسیار بالا است و تنها، کالایی با کیفیت حقیقی می‌تواند در طول زمان دوام بیاورد. از دیگر افتخارات شرکت گلزار، همکاری با هتل ارگ یزد است. این هتل چهار ستاره که ۱۳۸ اتاق دارد، از شیرآلات بهداشتی برند الپس استفاده کرده است.

مراکز خرید

مراکز خرید نیز از آن مکان‌هایی هستند که استفاده از محصولات بهداشتی ساختمانی در آنها بسیار زیاد است. از این روی این مراکز نیز نیاز به محصولاتی با کیفیت بسیار بالا و قیمت مناسب برای تجهیز طبقات خود دارند.

پروژه برج اداری تجاری آرمیتاژ گلشن مشهد که ۳۴ طبقه دارد از دیگر همکاری های بسیار عالی بازرگانی گلزار بوده است. این پروژه در مشهد انجام گرفته و از شیرآلات بهداشتی الپس در آن استفاده شده است. مشاور معمار برج تجاری آرمیتاژ نیز شرکت آرمان شار شرق است.