در حال نمایش 128 نتیجه

معرفی برند نوبیلی

شیرآلات همیشه جزو اولین محصولاتی هستند که برای هر خانه خریداری می‌شوند و علاوه بر کیفیت ساخت و تولید، باید ظاهر مناسبی هم داشته باشند. برند نوبیلی به عنوان مطرح‌ترین، برند در زمینه تولید شیرآلات، در کشور ایتالیا شناخته می‌شود. یک کارخانه در مساحتی بیش از ۱۰۰ هزار متر مربع که با حدود ۷۸ کشور مختلف همکاری دارد. محصولات این برند با آخرین فناوری تهیه شیرآلات، تولید شده و از بالاترین کیفیت برخوردار هستند. بنا بر حضور چند ساله این برند در داخل ایران، بر آن شدیم تا در این نوشتار به معرفی آن بپردازیم.

محبوبیت جهانی

محصولات این برند، از صفر تا صد داخل کارخانه و در کشور ایتالیا تولید می‌شوند. این کارخانه بیش از ۵۰ سال سابقه در زمینه تولید شیرآلات بهداشتی داشته و به عنوان برندی مطرح و خوشنام شناخته می‌شود. البته این محبوبیت، تنها، محدود به داخل مرزهای ایتالیا نیست.

سالانه حدود ۲۸۰۰۰۰۰ محصول از این کارخانه به دست ۸۷ کشور از سراسر جهان، من جمله ایران، می‌رسد. از طرفی این برند بیشتر از ۲۲۰۰۰ نوع و مدل کالا در خط تولید خود دارد، البته تعداد ۴۰۰ مدل نیز، هرساله به این خیل افزوده می‌شوند. کیفیت ساخت عالی و تنوع محصول بالا، از ویژگی‌های منحصر به فرد نوبیلی هستند که دل هر مشتری و مصرف کننده‌ای را می‌برند.

خط تولید مدرن

یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های کارخانه نوبیلی، خط تولید تمام روباتیک است. یعنی از صفر تا صد تولید تمامی شیرآلات، توسط ربات‌ها انجام می‌گیرد و هیچ انسانی در این فرآیند نقش ندارد. خط تولید ۱۰۰ درصد رباتیک، علاوه بر سرعت و کیفیت بالا، با برنامه‌ریزی دقیق و بدون مشکل پیش رفته و کمترین خطای ممکن را دارد.

کیفیت بالای تولید

شیرآلات کمپانی نوبیلی، با جدیدترین تکنولوژی حال حاضر و همانطور که گفتیم به طور کاملاً رباتیک، تولید می‌شوند. در این فناوری، ریخته‌گری با تزریق از کف انجام می‌شود. این روش، برخلاف سایر روش‌های ریخته‌گری، سبب ایجاد حباب در بدنه محصول نمی‌شود.

این مورد باعث می‌شود، بدنه شیرآلات کاملاً یکدست و با کیفیت تولید شده و در حین استفاده، به هیچ روی، نشتی نداشته باشد. از طرفی، کارتریج‌های مورد استفاده در این شیرآلات، منحصراً در کارخانه نوبیلی تولید شده و مختص همین برند هستند، از این روی، کیفیت محصولات نوبیلی را در هیچ برند دیگری پیدا نخواهید کرد.

حضور در ایران

خبر خوب اینکه محصولات فوق‌العاده باکیفیت برند نوبیلی در ایران نیز حضور دارند. محصولات ایتالیایی نوبیلی برای اولین بار به همت بازرگانی گلزار در سال ۱۳۹۳ وارد ایران شده‌اند و امروزه شما می‌توانید انواع مختلف شیرآلات این کارخانه را در ایران به راحتی خریداری کنید.

سخن نهایی

شیرآلات از جمله ضروری‌ترین امکانات در هر خانه‌ای هستند. این محصولات علاوه بر رفع نیازهای اساسی، نقش زیادی در زیبایی و سبک هر خانه و هر مکانی دارند. برند نوبیلی، مطرح‌ترین و باکیفیت‌ترین برند تولید شیرآلات در کشور ایتالیا است.

محصولات این برند علاوه بر کیفیت بالا که حاصل خط تولید تمام رباتیک و آخرین فناوری‌های موجود است، تنوع بسیار بالایی در زمینه سبک و مدل دارند. در حال حاضر ۸۷ کشور جهان از محصولات این برند استفاده می‌کنند و در داخل ایران نیز، بازرگانی گلزار، این محصولات را به فروش می‌رساند.