مقالات کاربردی

راهنمای خرید سردوش حمام

خرید سردوش حمام

شاید چندین سال پیش برای خرید سردوش گزینه های چندان متنوعی پیش روی خود نداشته و تمام چیزی که در فروشگاه های محصولات حمام و دستشویی عرضه می شد، سردوش های گرد و تقریبا کوچکی بودند که همگی در یک استاندارد سطح مقطع خروجی آب داشتند. اما این روزها شما می توانید برای خرید سردوش حمام از گزینه های مختلفی بهره مند شده و بسته به ابعاد حمام و سلیقه و نیاز خود، سردوش های با طراحی گوناگون و ابعاد مختلف را خریداری کنید.

  پنل دوش حمام چیست و چه کاربردی دارد؟

راهنمای خرید سردوش حمام

برای خرید سردوش حمام باید گزینه های زیر را در نظر داشته باشید:

ابعاد و مساحت حمام

یکی از گزینه های مهم، ابعاد مساحت حمام است. معمولا زمانی که حمام شما دارای مساحت مناسبی باشد، قرار دادن دوش با سردوش بزرگ که حجم خروج آب زیادی داشته باشد، مناسب خواهد بود و می توانید از این فرصت برای دریافت آب با وسعت بیشتر استفاده کرده و از آن بهره مند شوید. اما زمانی که مساحت حمام کوچک باشد، قرار دادن و خرید سردوش بزرگ نمی تواند چندان مناسب باشد. به هر ترتیب باید به شکلی این تناسب را رعایت کرده باشید.

میزان فشار آب

در نظر داشته باشید که اگر فشار آب خروجی منزل شما، به حد کافی نباشد، قرار دادن سردوش بزرگ، باعث می شود که پخش آب با فشار آب پایین، خروجی نامطلوبی داشته باشد. در این صورت اگر امکان اصلاح فشار آب وجود نداشته باشد، استفاده از سردوش های کوچک تر عاقلانه خواهد بود. زیرا به این شکل خروجی آب متمرکز شده و در سطح مقطع کوچک تری به بیرون رانده خواهد شد و این باعث می شود که لذت بیشتری از حمام کردن خود ببرید.

  دوش حمام هوشمند چیست و چه مزایایی دارد؟

کلام آخر

شما چه موارد دیگری را در خرید سردوش حمام موثر می دانید و برای خرید به چه موضوعات دیگری توجه می کنید که در بالا به آن ها اشاره نشده باشد؟ این موارد را با ما و دیگر کاربران وبلاگ گلزارهوم در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *