معرفی برند BOCCHI

یکی از ضروری‌ترین انتخاب‌ها برای هر خانه، لوازم و وسایلی هستند که در حمام و آشپزخانه به کار می‌روند. برند BOCCHI با بیش از 7۰ سال پیشینه در عرصه تولید محصولات مربوط به حمام و آشپزخانه، در این زمینه پیشرو و شناخته شده است. برندی که از مسئولیت خود در قبال محیط زیست و طبیعت به خوبی آگاه بوده و با همه فعالیت های خود در صنعت لوازم حمام در این راستا، پیشگام است. در ادامه به معرفی این برند خوشنام و پرفروش پرداخته‌ایم.

پیشینه و عملکرد

برند BOCCHI از سال ۱۹۵۰ طراحی مفهومی، مدرن و انسان محور خود را با تکنولوژی ساخت بالا و عالی ترکیب کرده و در زمینه تولید لوازم آشپزخانه و حمام، حرفی برای گفتن دارد. این برند با حدود 70سال پیشینه در این زمینه، به فناوری خوبی برای رسیدن به کیفیت بالا و طراحی مناسب، دست پیدا کرده است.

 تنوع بالا

این برند اروپایی، با گزینه‌های بی‌همتا برای هر جنبه از نیازهای شما، پاسخی دارد. کمپانی تولید این برند در ایتالیا مستقر بوده و در سال ۱۹۵۰ تأسیس شده است. دهه‌ها حساسیت، طراحی و تخصص فنی را در هر وسیله‌ای که توسط این برند تولید می‌شود به ارمغان آورده است. این برند همچنین برای همراهی با روندهای مدرن، از طراحان نوآور ایتالیایی کمک گرفته است.

کمپانی BOCCHI که هر روز، دامنه محصولات خود را بیش‌تر و بیشتر گسترش داده، می‌تواند سالانه ۱۰۰۰۰۰۰ محصول را با کمک ۶۰۰ نفر پرسنل خود، طراحی، تولید و پخش کند. تمامی این عملیات در کارخانه اصلی این برند، واقع در شهر Gebze انجام می‌گیرد.

برند BOCCHI، امروزه مواردی چون:

  • لوازم بهداشتی سرامیکی
  • مبلمان حمام
  • لوازم جانبی و اکسسوری حمام
  • وسایل حمام و آشپزخانه
  • فلاش تانک توکار
  • ظروف چینی
  • و کاشی های سرامیکی

را جهت راحتی و آسایش مصرف کننده در دسته‌بندی محصولات دم دست، تهیه و تولید می‌کند. محصولاتی که از ضروری‌ترین و مورد استفاده‌ترین کالاها در هر خانه‌ای هستند. تکنولوژی تولید متفاوت و مناسب و کیفیت بالا، سبب می‌شوند کالاهای این برند، بین همه محبوب بوده و طرفدار خود را پیدا کنند.

گسترش جهانی

محصولات این برند، به کشورهایی چون ترکیه، ایالات متحده آمریکا و انگلیس صادر شده و از طریق شرکت‌های روسی به دست شبکه گسترده‌ای از خریداران سراسر جهان می‌رسند. با میزان ۸۷ درصد فروش، صادرات به ایالات متحده در رتبه اول موفقیت صادرات قرار دارد. فروش محصولات بهداشتی سرامیکی در ترکیه نیز در رده دوم این لیست است.

تفکر خلاق، طراحی نوین

در عصر ما که تفکر طراحی فراتر از هدف و محصول صرف است، کالای نهایی به یک تجربه کلی برای خریدار تبدیل می‌شود. تا زمانی که محصولات ما از طریق طراحی خود به دست مصرف کننده نهایی برسند، اولویت ما ایجاد محصولاتی است که داستان های مختلف و پیشینه غنی داشته و با در پیش گرفتن تفکر خلاق، طراحی و تولید شده‌اند.

رنگ‌های رویاهای شما در BOCCHI

اگر رنگ‌ها برای شما مهم هستند، باید بدانید برند بوچی به جای استفاده از رنگ‌های معمول در طرح‌های کلیشه‌ای، رویای شما را می‌سازد. این برند با ارائه حدود ۱۹ گزینه رنگ برای محصولات خود، می‌تواند اولین و رویایی‌ترین انتخاب شما برای خانه موردعلاقه‌تان باشد.

برند بوچی، تولیدکننده عالی

برند بوچی با حدود ۷۰ سال پیشینه در زمینه تولید محصولات بهداشتی حمام و آشپزخانه مشغول است. محصولات این برند، در ایتالیا تولید شده و طبق آخرین فناوری‌های روز، ارائه می‌شوند. کیفیت بالا و تنوع عالی، حاصل استفاده از تفکر خلاق ذهنی طراحان نوآور ایتالیایی است. از طرفی گزینه‌های رنگی محصولات این برند، دل هرکسی را می‌برند.