پروژه برج اداری تجاری آرميتاژ گلشن مشهد که دارای 34 طبقه بوده و شامل بخش اداری و تجاری میباشد. این پروژه در گلشن شهر مشهد واقع شده و در آن از شیرآلات بهداشتی الپس استفاده شده است . مشاور معماری این پروژه شرکت آرمان شار شرق میباشد.

✅ برج اداری تجاری گلشن با 34 طبقه در زمینی به مساحت 4100 متر مربع و زیربنای تقریبی 60 هزار متر مربع در حاشیه بلوار هفت‌تیر، نبش خیابان گلشن با ارتفاع 148.5 متر ارتفاع دارد. این برج با ارائه کیفیت ویژ‌ه‌ای از امکانات و خدمات براساس استانداردهای اجرایی نوین و جامع، سرویس‌های انحصاری و بدون مشابهی را به مالکان و بهره‌برداران این بنای همیشه برتر عرضه کند.
.
✅ برج اداری تجاری آرمیتـــاژ گلشن با سه ورودی مجزا از خیابان‌های گلشن و هفت تیر و همچنین احداث پل رو گذر خیابان هفت‌تیر به‌عنوان چهارمین ورودی که به‌طور مستقیم به طبقه دوم تجاری متصل می‌شود، سبب شده تا تمایز کیفیت حتی در مسیرهای دسترسی آن نیز قابل مشاهده باشد.
.
✅ معماری برج آرمیتـــاژ گلشن با بهره‌گیری از فرم پیشگام، معرف قدرت تکنولوژیک، تخصص سازندگان، حفظ هویت و بافت شهری و ترسیم کننده معماری آینده شهر خواهد بود و تصویر ماندگاری برای مخاطبین و شهروندان ایجاد می‌کند. این برج با موقعیتی در سایت جانمایی شده که در محورهای شهری هفت تیر و وکیل آباد به‌عنوان یک icon شهری جلوه کرده است.
.

مركز خريد آرميتاژ گلشن مشهد
مشاور معماری : شرکت آرمان شار شرق
منطقه : مشهد – خیابان گلشن
مجهز به شیرآلات بهداشتی الپس