هیچ محصولی یافت نشد.

معرفی برند CASALLURA

روشویی یکی از مهمترین ارکان دکوراسیونی در سرویس بهداشتی است. این کالای کاربردی اگرچه در زمره اجناس لوکس قرار نمی‌گیرد اما با عنوان مبلمان سرویس بهداشتی و حمام شناخته شده و باعث لوکس دیده شدن این قسمت از فضای منزل می‌شود. درواقع ضمن این که کالایی کاربردی و بهداشتی است، زیبا بودن طرح و مدل آن می‌تواند باعث ایجاد فضایی دلنشین و چشم‌نواز در سرویس بهداشتی باشد. اغلب خانم‌های خانه‌دار به دنبال فضای مناسب برای قرار دادن اقلام آرایشی و بهداشتی مثل حوله، شوینده‌ها، مسواک و … در این بخش از منزل هستند. به همین دلیل استفاده از روشویی‌های کابینتی می‌تواند علاوه بر زیبایی فضای مناسب برای قرار دادن این اشیاء و همچنین پنهان کردن لوله کشی‌های احتمالی از دید بینندگان را فراهم کند.

انواع روشویی کابینتی کاسالورا

روشویی‌های کابینتی سابقا بیشتر در هتل‌ها و سوئیت‌ها مورد  استفاده واقع می‌شد، اما در معماری داخلی امروز استفاده از این نوع روشویی‌ها در منازل آپارتمانی باعث استفاده بهینه از فضا و همچنین ایجاد جلوه بصری زیبا در این قسمت از منزل می‌شود. ضمن این که یک ترند پرطرفدار در دکوراسیون سرویس بهداشتی نیز محسوب می‌شود. روشویی‌ها انواع گوناگونی دارند که در این بخش به آنها می پردازیم.

روشویی کابینتی پایه‌دار کاسالورا

این نوع روشویی با نام روشویی ایستاده نیز شناخته می‌شود، مهمترین مزیت این نوع روشویی قدرت تحمل فشار آن است و این مسئله دست شما را برای استفاده انواع کاسه روشویی باز می‌گذارد.

روشویی کابینتی دیواری کاسالورا

این مدل روشویی فضای کمتری را در سرویس بهداشتی اشغال می‌کند و برای سرویس‌های کوچک قابل استفاده است. این روشویی‌ها به دیوار نصب می‌شوند و با زمین تماسی ندارند به همین دلیل برای کسانی که وسواس شستشوی مداوم سرویس بهداشتی دارند بهترین گزینه خواهد بود.

جنس روشویی کابینتی کاسالورا

روشویی‌های کابینتی از نظر جنس به انواع چوبی، ترکیب چوب و فلز و همچنین  روشویی‌های PVC  تقسیم می‌شوند که امکان تولید همه آنها در گروه تولیدی کاسالورا وجود دارد، ضمن این که طرح و مدل ابزار و یراق به کار رفته در ساخت روشویی، اکسسوری‌های استفاده شده و مدل آینه و طرح آن کاملا مطابق با سفارش مشتری اجرا می‌شود و این یکی از مهمترین وجه تمایزات کاسالورا با سایر رقبا در این زمینه است.

روشویی های کاسالورا

کاسالورا اولین برند داخلی شرکت “گلزار اتصال” است. “کاسالورا” یک کلمه اسپانیایی به معنای خانه روشن است و محصولات این برند واقعا روشنی و زیبایی را به خانه شما هدیه می‌دهند، این برند به تولید و طراحی اختصاصی روشویی کابینتی مشغول است و شعار کاسالورا زیبایی در طرح و مدل و کیفیت بالای اجناس است.

اگر به دنبال سفارش کابینت‌های روشویی با بالاترین کیفیت متریال تولیدی و طراحی‌های منحصر به فرد هستید گروه تولیدی کاسالورا آماده است که روشویی مورد نظر شما را با ابعاد، رنگ، یراق‌آلات، اکسسوری و طرح مورد نظر شما به صورت کاملا سفارشی تولید کند.

کاسالورا امکان انتخاب کانتر روشویی، نوع و مدل آینه و همچنین طراحی شخصی مشتریان را برای آنها فراهم کرده و تنها برندی است که اقدام به ساخت و تولید محصولات سفارشی در این زمینه نموده است. ضمن این که کیفیت بالای محصولات و زیبایی نقش و طرح آنها سبب شده است که این برند نوپا در کمتر از یکسال فعالیت خود در این عرصه به یکی از محبوب‌ترین برندهای تولید روشویی‌های کابینتی در ایران تبدیل شود.