مقالات کاربردی

فلاش تانک توکار چیست؟ | مزایا + معایب

فلاش تانک توکار

فلاش تانک توکار چیست ؟ استفاده از آن چه مزایایی دارد و در چه مواردی به کار برده می شود؟ انواع فلاش تانک توکار کدامند و برای انتخاب آن، باید به چه نکات و اصولی توجه کرد؟ در ادامه با ما همراه باشید تا به این پرسش ها، پاسخ دهیم.

فلاش تانک توکار چیست

فلاش تانک های توکار در واقع همان سیفون توکار هستند که از پیش می شناسیم. در نظر داشته باشید که این تجهیزات که به مراتب جدیدتر از سیستم سیفون های قدیمی هستند، دارای مزایایی در کاربرد بوده و البته جلوه به مراتب مدرن تری نیز دارند. اگر به سرویس های بهداشتی جدید و امروزی نگاه کنید، در طراحی و ساخت اکثر آن ها از فلاش تانک توکار استفاده شده است. در مورد مزایای شیرآلات توکار بیشتر بدانید.

  استانداردهای مهم فلاش تانک توکار را بشناسیم

فلاش تانک های توکار به شکل توکار و در پشت دیوار جای گرفته و یک قطعه شبیه به یک کلید دارند که روی دیوار قرار می گیرد. به این شکل با فعال کردن این کلید، می توان عملکرد سیستم را کنترل کرد.

یکی از بزرگترین مزایای فلاش تانک های توکار به این موضوع مربوط می شود که این سیستم داخل دیوار قرار گرفته و فضایی از سرویس بهداشتی را به خود اختصاص نمی دهد. از این روی در فضاهای محدود سرویس های بهداشتی که مساحت کمتری داریم، استفاده از این سیستم می تواند به صرفه جویی در فضا منجر شده و کاربری را به مراتب بهینه تر نماید.

در واقع محدودیت فضا در سرویس های بهداشتی یکی از مشکلاتی است که اغلب سازندگان با آن سر و کار دارند و این سیستم می تواند تا حدود زیادی چنین مشکلی را رفع نماید. از سویی دیگر، به کار بردن فلاش تانک های توکار، باعث می شود که کم بودن فشار آب نیز معضلی نبوده و با استفاده از کلیدهای تخلیه دو ظرفیته این سیستم ها، آب با فشار مورد نظر پمپاژ و تخلیه شود. با انواع روشویی اشنا شوید.

مزایا فلاش تانک توکار چیست

مزایا فلاش تانک توکار

مزایای فلاش تانک توکار چیست؟ در نهایت مزایای به کار بردن فلاش تانک های توکار در سیستم سرویس های بهداشتی امروزی را باید در موارد زیر خلاصه کنیم:

  • صرفه جویی در مصرف فضای سرویس بهداشتی
  • زیبایی به لحاظ توکار بودن و پوشیده شدن فلاش تانک در دیوار
  • کارکرد کم صدا
  • بهداشت و نظافت بهینه سازی شده
  • صرفه جویی در مصرف آب
  نحوه نصب شیر روشویی توکار + فیلم آموزش نصب شیر روشویی توکار

سخن پایانی

لازم به ذکر است که تمام ویژگی ها و مزیت های فوق، در صورتی قابل توجه هستند که این سیستم را از برندی معتبر خریداری کرده و در زمان نصب نیز تمام اصول مربوط به نصب حرفه ای آن اعمال شوند. برای خرید فلاش تانک توکار به فروشگاه گلزار هوم مراجعه کرده و بهترین و به روزترین مدل ها از برندهای معروف و معتبر جهانی را دنبال نمایید. همین طور شما می توانید مشاوره خرید را از کارشناسان گلزار هوم دریافت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *