مقالات کاربردی

کدام مدل شیر ظرفشویی برای آشپزخانه شما مناسب است؟

مدل شیر ظرفشویی

اگر تصمیم به خرید شیر ظرفشویی جدید داشته باشید، احتمالا این سوال که کدام مدل از میان مدل های مختلف شیر ظرفشویی، برای آشپزخانه شما مناسب خواهد بود، برایتان به وجود می آید. آشپزخانه هایی که در خانه های جدید امروزی می بینیم، با سبک های جدیدی طراحی و ساخته شده و سبک جزیره که اتفاقا طرفداران زیادی نیز دارد، استایل خاص خود را می طلبد. مدل شیر ظرفشویی در یک آشپزخانه مدرن امروزی حائز اهمیت بوده و باید حتما با سبک و شمایل آشپزخانه، همخوانی داشته باشد. میتوانید از مدل های شیر روگازی روکار دیدن نمایید.

مدل شیر ظرفشویی مناسب آشپزخانه

مدت ها است که از استفاده شیرهای فلکه ای فاصله گرفته ایم و شیرهای اهرمی جایگاه خود را به جای این مدل های قدیمی به دست آوردند. با توجه به نوع کاربری شیرهای ظرفشویی که باید برای شستشوی ظروف حتی ظروف بزرگی چون قابلمه، زودپز و مانند آن ها، مورد استفاده قرار بگیرند، لازم است که حتما ارتفاع مناسبی نسبت به موقع قرارگیری سینک داشته باشند.

مدل شیر ظرفشوییض

از این ها گذشته، با در نظر گرفتن این موضوع که آب شرب خانواده از مسیر شیر ظرفشویی تامین می شود، نیاز داریم که جنس این شیرها، کاملا بدون سرب باشد. از این روی غالبا از جنس برنج برای ساخت شیرآلات آشپزخانه ای استفاده می شود. اگر خرید خود را از میان برندهای معتبر شیرآلات انجام دهید، غالبا از این لحاظ اطمینان خاطر وجود دارد.

موضوع مهم بعدی که باید مد نظر قرار گیرد، کیفیت مغزی و کارتریج است. اگر انتخاب خود را از میان برندهای معتبر و دارای سابقه درخشان صورت دهید، به احتمال زیادی کارتریج های به کار رفته در شیرآلات، از نوع مرغوب و معمولا از برندهای سازنده اروپایی به ویژه ایتالیایی است.

در خصوص انتخاب طرح و رنگ، می توانید به شکلی کاملا سلیقه ای عمل کرده و شیر ظرفشویی را مطابق با سلیقه خود و سازگاری آن با سرویس آشپزخانه خریداری کنید. با توجه به تنوع طرح و رنگ های موجود در بازار، به نظر می رسد که این کار چندان سختی نباشد. البته لازم است که به کیفیت و دوام طرح و رنگ شیر ظرفشویی نیز دقت کافی داشته و مدلی را انتخاب کنید که دوام قابل انتظار را داشته باشد.

مطلب ما در خصوص بهترین برند شیرآلات را مطالعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × سه =