مقالات کاربردی

راهنمای خرید دوش حمام: نکات مهم در انتخاب شیر حمام روکار

راهنمای خرید شیر حمام روکار

اگر قصد خرید شیر حمام روکار دارید و می خواهید این قطعه را به سرویس حمام خود اضافه کرده یا با شیر قبلی جایگزین نمایید، لازم است که توجه کافی حین انتخاب آن داشته و بهترین گزینه را خریداری نمایید. در حال حاضر مدل های مختلفی از شیرآلات روکار حمام عرضه شده است و می توان از بهترین مدل ها و جدیدترین آن ها، شیر حمام با کیفیت در رنگ های عالی انتخاب کرده و ضمن ارتقا بخشیدن به کیفیت عملکرد شیر حمام، به لحاظ ترکیب رنگ نیز زیبایی لازم را ایجاد کرد.

خرید شیر حمام روکار

برای خرید شیر حمام روکار گزینه های مختلفی پیش روی شما قرار دارد که برخی از بهترین آن ها را در اینجا معرفی می کنیم:

  پرلاتور شیرآلات چیست؟ | بررسی کاربرد پرلاتور شیرآلات

1. شیر حمام الپس مدل ALIS

جنس تنه و دسته این شیر حمام از آلیاژ برنج بوده و ضمن داشتن زیبایی لازم، طول عمر کافی را نیز خواهد داشت. برای تامین زیبایی تنه و دسته شیر حمام الپس مدل ALIS، از روکش نیکل و کروم استفاده شده است که توانسته براقی و جلوه مناسب را برای این محصول ایجاد کند.

اهرم این محصول مستطیلی و بسیار ظریف و خوش دست بوده و حین کارکرد با آن، رضایت و راحتی کافی خواهید داشت. این یک محصول با قیمت مناسب و کاربری عالی است که برای تعویض شیر حمام قدیمی فعلی منزل شما گزینه ای ایده آل به حساب خواهد آمد.

راهنمای خرید شیر حمام روکار

2. شیر حمام الپس مدل ADOLFO

شیر حمام الپس مدل ADOLFO یا به عبارتی دیگر شیر حمام آدولفو یکی از بهترین شیرهای مخصوص حمام به شمار آمده و فرم اهرم خمیده شکل آن با ظرافت کامل طراحی شده و حین کارکرد آن، راحتی کامل را احساس خواهید کرد. به جز این به علاوه ریزش آب به صورت نرم و روان از قسمت وان پر کن یا پاشور، باعث شده است که شیر حمام الپس مدل ADOLFO را یکی از بهترین ها در این حوزه بدانیم.

جنس تنه این شیر از آلیاژ برنج بوده و نوع پوشش آن کروم می باشد. به علاوه لازم به ذکر است که پوشش کرومی این شیر حمام، از کیفیت بسیار بالایی برخوردار بوده و هیچ جای نگرانی وجود ندارد که در مدت زمان کوتاه، شاهد از دست رفتن برق و جلای آن باشیم. آبفشان سکه ای شیر حمام الپس مدل ADOLFO نیز دیگر ویژگی مثبت و قابل توجه این محصول به شمرا می آید. نصب این مدل بسیار راحت بوده و با کمی دقت به راحتی در جای خود قرار می گیرد. البته لازم است که دقت کامل در آب بندی و اتصالات آن صورت بگیرد، تا حین کارکرد در دراز مدت شاهد بروز هیچ مشکلی نباشیم. رنگ ها در شیرآلات بهداشتی چگونه است ؟

شیر حمام الپس مدل ADOLFO

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *