مقالات کاربردی

راهنمای خرید روشویی:بهترین انتخاب در خرید روشویی چیست؟

خرید روشویی

اگر می خواهید تغییر و تحولی در سرویس بهداشتی منزل خود به وجود بیاورید، احتمالا می پرسید که بهترین انتخاب در خرید روشویی روکار یا توکار و همین طور روشویی کابینتی چیست؟ اگر به مدل های مختلف روشویی های کابینتی  و روشویی های روکار و توکار بپردازید، با انواع و اقسام ترکیب های جدید و مدرن روبرو خواهید شد که هر یک در نوع خود جذاب بوده و زیبایی خاصی دارند.

در ادامه با وبلاگ گلزارهوم همراه باشید تا ببینیم چطور باید بهترین انتخاب در خرید روشویی روکار یا توکار و نیز روشویی کابینتی را داشته باشیم. در مقاله ” راهنمای خرید روشویی کابینتی ” با انتخاب درست این نوع روشویی آشنا شوید.

  راهنمای نصب روشویی کابینتی

راهنمای خرید روشویی

برای خرید روشویی به نکات زیر توجه کنید:

ابعاد و سایز: لازم است که نسبت به ابعاد و سایز روشویی در هر دو مدل روکار و توکار انتخابی خود، دقت لازم را داشته باشید. گاهی اوقات یک روشویی که مورد پسند شما قرار می گیرد و ابعاد نسبتا بزرگی دارد، دارای زیبایی و جذابیت و البته کارایی کامل و بی نقصی بوده، اما با قرار دادن آن در فضای سرویس بهداشتی منزل خود، ناهمگونی قابل توجهی را ملاحظه خواهید کرد. در صورتی که فضای شما اجازه می دهد، بهتر است که از روشویی گود با ابعاد مناسب استفاده کنید. در حال حاضر انواع مدل های روشویی دایره ای، مستطیلی و … در دسترس است و می توانید بهترین نوع را انتخاب کنید.

دقت داشته باشید فارغ از این که شما چه ابعاد و سایزی را برای خرید روشویی کابینتی انتخاب می کنید، اهمیت زیادی دارد که روشویی کاملا متناسب با فضای در اختیار شما باشد. این مشکلی است که بسیاری اوقات در سرویس های بهداشتی مشاهده می کنیم و عدم هماهنگی میان ترکیب و ابعاد فضا و سایز روشویی باعث می شود که علی رغم زیبایی و جلوه کاملا محصول، ناهمگونی خاصی در خصوص آن در فضای موجود وجود داشته باشد. این ناهمگونی، موجب خواهد شد تا نتوان آن کاربری لازم را به دست آورده و در نهایت نتیجه کار آن قدرها عالی نباشد.

راهنمای خرید روشویی

رنگ: اگر به انواع و اقسام مدل های مختلف روشویی ها نگاه کنید، حتما رنگ های خاصی نظر شما را جلب خواهند کرد؛ اما باید حتما این ترکیب رنگ را در فضای سرویس بهداشتی خود در نظر بگیرید. در حال حاضر در میان مدل های مختلف روشویی های کابینتی، رنگ و طرح های گوناگونی وجود دارد و شما به راحتی می توانید از میان آن ها طرح و رنگ مطابق با استایل سرویس بهداشتی منزل یا محل کار خود را انتخاب کنید. این تنوع رنگ باعث می شود که بتوانید به درستی سبک دکوراسیون مورد نظر خود را پیاده سازی کرده و نزدیک به آن فضاسازی را خلق کنید.

  انواع روشویی | همه چیز در مورد روشویی سرویس بهداشتی

جنس: با توجه به استفاده طولانی مدت از روشویی، لازم است که حتما از جنس عالی برخوردار باشد و این مورد را نباید هرگز با قیمت ارزان تر مبادله کنید. در غیر این صورت پس از مدتی علی رغم شستشوی صحیح روشویی، شاهد از دست رفتن کیفیت و جلوه آن خواهید بود. اما به هر ترتیب اگر مایل به خرید یک ست روشویی کابینتی ارزان قیمت هستید که به لحاظ نرخ از سطح پایین تری برخوردار باشد، می تواند با انتخاب محصولی که دارای کیفیت مواد اولیه ساخت پایین تری باشد، مبلغ کمتری را برای این خرید بپردازید.

این موضوع برای آن دسته از افرادی که مایل به تعویض گاه و بیگاه دکوراسیون داخلی سرویس بهداشتی بوده و علاقه ای به نگهداری چندین ساله روشویی کابینتی فعلی خود ندارند، مناسب است. به این شکل با پرداخت مبلغ کمتری محصولی تهیه می کنید که طول عمر پایین تری داشته و می توانید بسیار زودتر از آن چه معمول است برای تعویض آن و خرید یک مدل و نمونه جدید اقدام کنید.

راهنمای خرید انواع روشویی

  دلایل گرفتگی راه آب ظرفشویی و روشویی سرویس بهداشتی

کلام آخر

شما چه عوامل دیگری را در خرید روشویی کابینتی موثر می دانید که در بالا به آن ها پرداخته نشده باشد؟ این موارد را با ما و دیگر کاربران وبلاگ گلزارهوم در میان بگذارید. برای خرید کاسه روشویی توکار از بخش مرتبط دیدن نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *