مقالات کاربردی

توالت فرنگی در فضای مجزا خوب است یا بد؟

توالت فرنگی در فضای مجزا

یکی از سوالاتی که بسیاری از افراد حین کارگزاری توالت فرنگی و طراحی سرویس بهداشتی و حمام می پرسند، این است که آیا قرار دادن توالت فرنگی در فضای مجزا خوب است یا بد؟ البته این تصمیم گیری زمانی اتفاق می افتد که فضای کافی برای قرار دادن توالت فرنگی در یک محوطه جداگانه وجود داشته باشد، در غیر این صورت امکانی برای تصمیم گیری مجزا وجود ندارد.

در ادامه با وبلاگ گلزارهوم همراه باشید تا ببینیم جای گیری توالت فرنگی در کدام بخش از فضای سرویس بهداشتی و حمام مناسب تر است.

قرار دادن توالت فرنگی در فضای مجزا

گام اول در قرار دادن توالت فرنگی در فضای مجزا به این مربوط می شود که فضای حمام، فضای سرویس دستشویی و فضای توالت را در نظر بگیریم. در صورتی که در فضای سرویس بهداشتی منزل یا محل کار شما، موقعیت مناسبی برای قرارگیری توالت فرنگی وجود دارد، بهترین پیشنهاد این است که توالت فرنگی در فضای مجزا قرار دهید. این چیزی است که می توانید با یک بررسی کلی و یا کمک گرفتن از طراح داخلی سرویس بهداشتی و سرویس حمام، به بهترین شکل ممکن به آن بپردازید.

قرار دادن توالت فرنگی در حمام

اگر فضای حمام به اندازه کافی بزرگ باشد که محیط خوبی جهت حمام کردن افراد خانواده داشته باشد؛ می توان از یک توالت فرنگی در فضای حمام نیز استفاده کرد. این در شرایطی که فاصله منطقی میان توالت فرنگی و دوش حمام وجود داشته باشد، عالی خواهد بود. در غیر این صورت کاری که برخی اوقات انجام شده و توالت فرنگی به شکلی چسبیده و بسیار نزدیک به دوش حمام جای می گیرد، به هیچ وجه جالب نیست.

توالت فرنگی در فضای مجزا

بهترین موقعیت قرارگیری توالت فرنگی

بهترین موقعیت قرارگیری توالت فرنگی در این حالت است که یک توالت فرنگی در فضای جدا شده داشته باشیم و یک توالت فرنگی دیگر نیز در حمام قرار دهیم. به این شکل هنگامی که در حال استفاده از حمام باشیم، افراد دیگر می توانند از توالت فرنگی در فضای کاملا جدا شده استفاده شود. به علاوه فردی هم که داخل حمام و در حال استفاده از حمام است، امکان این را خواهد داشت که از توالت فرنگی داخل حمام استفاده کند.

کلام آخر

شما چه ایده ای در این خصوص دارید و کدام یک از الگوهای زیر را برای سرویس بهداشتی و حمام منزل خود ترجیح می دهید؟ نظرات خود را با ما و دیگر کاربران وبلاگ گلزار هوم در میان بگذارید. همین طور می توانید این مطلب را با دوستان و آشنایان خود به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 2 =